Referencje
 
  

 

System Softline

 

O FIRMIE

Firma powstała w roku 2003, jako kontynuacja wcześniej istniejącej spółki cywilnej o tej samej nazwie i profilu produkcji.

Od momentu powstania firma specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej, głównie okien. Najpierw były to okna o konstrukcji skrzynkowej i zespolonej, później jednokomorowej. Zmiany w profilu produkcji i tempo tych zmian charakteryzują przeobrażenia jakie zaszły i ciągle zachodzą na europejskim rynku okien i drzwi. Firma  wykorzystuje i rozwija najnowsze technologie europejskie i światowe w całym procesie produkcyjnym oraz rozwiązania konstrukcyjne i wykończeniowe dla najbardziej wymagających klientów, w tym zagranicznych, a także do obiektów zabytkowych w kraju i za granicą. Na terenie Niemiec, jest cenionym, uznanym i solidnym partnerem, dobrze reprezentując polską myśl techniczną, jakość i terminowość.Aby sprostać nakazom konsewatorów zabytków Firma stosuje rozwiązania łączące historyczny wygląd stolarki z aktualnie obowiązującymi wymogami izolacji cieplnej i akustycznej.
Wysokie walory techniczne i estetyczne wyrobów, spełnianie przez nie podwyższonych wymagań z zakresu izolacji termicznej i akustycznej oraz trwałość - to dewiza firmy.
Gwarancją utrzymania właściwej jakości produkcji jest nowoczesny park maszynowy oraz stabilną i doświadczona załoga produkcyjna i własna ekipą montażowa zdolną do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych robót , którymi dysponuje firma STOLDREW Jan Kupczyk. Trwałość i estetyka wyrobów mają swoje źródło w zastosowaniu do produkcji okien i drzwi drewna warstwowego klejonego (sosnowego i mahoniowego), wysokiej jakości impregnatów i farb wodnych firmy SIKKENS oraz okuć obwiedniowych  ROTO NT z mikrowentylacją. Walory eksploatacyjne podnoszą montowane w oknach zestawy szyb niskoemisyjnych jednokomorowych lub dwukomorowych, termoizolacyjnych, antywłamaniowych. Nowością są szyby samoczyszczące i NEUTRAL oraz szyby z ciepłą ramką. Nasz okna posiadają świadectwo Aprobaty Technicznej ITB nr AT-15-2948/00 oraz spełniają zalecenia norm europejskich uprawniające nas do znakowania naszych okien znakiem CE symbolizującym zgodność wyrobu z regulacjami Unii Europejskiej, oraz świadczym o tym, iż zostały spełnione odpowiednie procedury oceny zgodności potwierdzone deklaracją zgodności producenta.

Najlepszym dowodem innowacyjności i zdolności technicznych, oraz jakości pracy Firmy są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane na krajowych imprezach targowych, w tym:

  1. Główna nagroda IV Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2003 r.
  2. Wyróżnienie V Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2004 r.
  3. Główna nagroda VI Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2005 r.
  4. Główna nagroda X Podchalańskich Targów Budownictwa – maj 2005 r.
  5. Złota kielnia - wyróżnienie VIII Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2007 r.
  6. Złota kielnia - wyróżnienie IX Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2008 r.
  7. Złota kielnia XI Jawożnickich Targów "Dom z Pomysłem" – marzec 2008 r.
  8. Złoty Laur XI Gliwickich Targów Budownictwa – luty 2010 r.
  9. Produkt Giełdy – medal Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego 2004 r. i 2005 r.
Oprócz realizacji zadań ściśle biznesowych  Firmie STOLDREW mgr inż. Jan Kupczyk nieobce są sprawy ludzi potrzebujących i wymagających pomocy, stąd przyznany przez Fundację Dzieciom " Zdążyć z Pomocą" Certyfikat Dobroczynności za pomoc przy realizacji programu "Zdążyć z Pomocą" podpisany przez Patrona programu ś.p. Prof. Zbigniewa Religę.